Delonghi | Coffee Maker | ECAM 220.60.B Magnifica Start | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully Automatic | 1450
- TootjadDelonghi
- Mudel: ECAM 220.60.B
- Saadavus: 5
-
396€
Delonghi | Coffee Maker | ECAM 220.60.B Magnifica Start | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully Automatic | 1450 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 430.00 mm |
| Gross weight | 10.66 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Fully Automatic |
| Kohviubade mahutavus | 250 g |
| Kõrgus | 35 cm |
| Laius | 24 cm |
| Mahutavus tassides | 2 tassi |
| Net weight | 8.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 260.00 g |
| Producer | Delonghi |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Producer product name | ECAM 220.60.B Magnifica Start |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 44 cm |
| Tare weight (kg) | 1.76 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Võimsus | 1450 W |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: delonghi coffee maker ecam 22060b magnifica start pump pressure 15 bar built-in milk frother fully automatic 1450, ecam 22060b, delonghi, kohvimasinad ja kohvi




